Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z 2016

Nasza firma posiada już gotowe spółki zarejestrowane w 2016 roku. Nowy rok daje wiele nowych możliwości, które powinieneś wykorzystać. Własny biznes od zawsze jest wielką szansą dla każdego przedsiębiorcy, który decyduje się na jego prowadzenie.
Dlaczego warto kupić gotową spółkę z o.o.? Zacznijmy od tego, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiada niski minimalny kapitał zakładowy, co jest bardzo kuszące. W dodatku, jak sama nazwa wskazuje, spółka z o.o. cechuje się ograniczoną odpowiedzialnością wspólników. Właśnie te cechy przyciągają tak liczne grono młodych przedsiębiorców. Gotowa spółka pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, który potrzebny jest do rejestracji KRS oraz załatwienie wszystkich pozostałych formalności. My zajęliśmy się tym wszystkim za Ciebie, Tobie pozostaje jedynie złożyć kilka podpisów. Cała transakcja trwa jedną lub dwie doby.
Pamiętaj, że oferowana przez nas gotowa spółka jest czysta! Oznacza to, że nie ma potrzeby martwić się o ewentualne zadłużenia spółki. Nie prowadziła ona wcześniej żadnej działalności.
Jeśli chcesz kupić gotową spółkę z o.o., czekamy na Ciebie! Skontaktuj się!