Sprzedam spółki 12 miesięczne

Spółki 12 miesięczne czekają już na nowych właścicieli! W pełni zarejestrowane, bez zobowiązań, ze stażem… By mogły się stać Twoje wystarczy jeden telefon lub jeden mail do naszych konsultantów. Wszystkie czynności związane z zakupem gotowej spółki 12 miesięcznej załatwimy w ciągu kilku dni, byś mógł jak najszybciej rozpocząć działalność gospodarczą, nie martwiąc się żadnymi formalnościami.

Spółki 12 miesięczne posiadają roczny staż, a to czyni je znacznie bardziej prestiżowymi niż dopiero co zarejestrowane w KRS spółki. Tak więc spółkom takim łatwiej jest uzyskać dofinansowanie czy kredyt, ale to nie wszystko. Spółka z stażem wzbudza większe zaufania, tak też łatwiejsze staje się zawiązywanie stosunków gospodarczych czy pozyskiwanie Klientów. Spółka 12 miesięczna jest więc najlepszym rozwiązaniem dla początkujących przedsiębiorców.

Sprzedaż gotowych spółek 12 miesięcznych rozpoczęła się już w naszej firmie. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem takich spółek, zapraszamy Cię do kontaktu z naszymi konsultantami.