Sprzedam spółki 2 miesięczne

Nowi przedsiębiorcy, którzy pragną szybko rozpocząć prowadzenie własnej działalności powinni zainteresować się ogłoszeniami typu „sprzedam spółki 2 miesięczne”. Takie rozwiązanie niesie za sobą szereg korzyści.

Spółki posiadające staż są bardziej wiarygodne w oczach klientów, a także kontrahentów czy inwestorów. Staż spółki, czyli okres jej przebywania na rynku od momentu założenia do dnia dzisiejszego podnosi również szansę na otrzymanie kredytu z banku czy dotacji – im dłuższy staż, tym lepiej.

Zakup spółki 2 miesięcznej jest idealnym rozwiązaniem, gdyż w niskiej cenie otrzymujemy tak wartościową firmę. Gotowa spółka z o.o. jest już w pełni zarejestrowana, bezpieczna, bez zadłużeń, nigdy nie prowadziła działalności oraz posiada wszystkie niezbędne dokumenty i numery: NIP, REGON, KRS i VAT.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem gotowej, dwumiesięcznej spółki zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy przedstawią szczegóły naszej oferty. Serdecznie wszystkich zapraszamy.