Sprzedam spółki 5 miesięczne

Spółki stażowe cieszą się coraz większą popularnością. Potencjalni przedsiębiorcy potrafią docenić zalety, jakie wiążą się z nabyciem spółki, która niegdyś prowadziła już działalność gospodarczą i mimo ryzyka, które ze sobą niesie decydują się na jej zakup.

Staż spółki wpływa na kilka zasadniczych czynników, które bezpośrednio odbijają się na działalności firmy. Po pierwsze jest to wiarygodność, którą budzi nie tylko wśród Klientów, ale także partnerów biznesowych, dając tym samym sposobność do zawarcia korzystnych omów dotyczących współpracy, a także stworzenia sobie silnej i stabilnej pozycji na rynku. Kolejnym atutem jest zwiększona zdolność kredytowa. Spółka, która istnieje na rynku określony okres czasu budzi zaufanie wśród instytucji finansowania, umożliwiając sobie tym samym pozyskanie korzystnych kredytów. Zdolność kredytowa podnosi także szanse na zdobycie funduszy unijnych. Niestety staż spółki wiąże się ze sporymi kosztami. Im dłużej spółka istniała na rynku tym jest droższa. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że już kilkumiesięczny staż może znacząco wpłynąć na funkcjonowanie firmy.

Nasza firma oferuje sprzedaż 5 miesięcznych spółek z czystą historią gospodarczą. Nasze podmioty to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną szybko zaistnieć na rynku, nie ponosząc przy tym dużych kosztów.