Sprzedam spółki 6 miesięczne

Rozpoczęcie działalności gospodarczej jest bardzo często trudne i czasochłonne stąd też wielu przedsiębiorców woli nie przeprowadzać samodzielnie rejestracji. Niestety nie zawsze się da. Jednymi sposobami uniknięcia samodzielnego procesu rejestracji spółki są: usługi rejestracyjne spółek, świadczone przez specjalizujące się w zakładaniu przedsiębiorstw firmy oraz gotowe spółki, czyli gotowe przedsiębiorstwa przeznaczone pod sprzedaż.

Spółki 6 miesięczne stanowią jedno z najlepszych rozwiązań, by szybko i wygodnie rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Wystarczy bowiem skontaktować się z naszą firmą, potem sporządzić umowę kupna-sprzedaży spółki oraz złożyć wniosek aktualizujący dane w KRS.

Zaletą spółek 6 miesięcznych jest również to, że jednostki takie, jak one postrzegane są za bardziej prestiżowe i wiarygodne do podejmowania współpracy. Łatwiej jest im uzyskać dofinansowanie czy kredyt, co w prowadzeniu działalności bardzo się przydaje.

Wszystkich zainteresowanych zakupem gotowych spółek z 6 miesięcznych okresem stażu zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.