Sprzedam spółki obcokrajowcowi

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce przez obcokrajowca zdarza się coraz częściej. Osoby spoza Polski chętnie otwierają własną firmę w naszym kraju. Popularnością cieszą się szczególnie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Ich prowadzenie posiada wiele zalet, dlatego są tak chętnie wybierane.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może sprawiać problemy zwłaszcza osobom, które nie mówią biegle w języku polskim. Dobrym rozwiązaniem jest zakup gotowego do prowadzenia działalności podmiotu. W naszej ofercie posiadamy czyste spółki z o.o. na sprzedaż. Zakup spółki w naszym biurze jest bezpieczny, gdyż spółki, które oferujemy nigdy nie prowadziły działalności. Posiadamy na sprzedaż spółki nowe, jak i stażowe. Zaletą naszego działania jest obsługa klientów w różnych językach.

Gotowe spółki posiadają kompletną dokumentację, mają nadane numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania spółki. Transakcja zakupu podmiotu oraz wszystkie formalności z nią związane trwają zaledwie kilka dni.