Sprzedaż 2 letnich spółek z o.o.

Sprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością nieprzerwanie od wielu lat cieszy się wciąż wzrastającą popularnością. Na zainteresowanie tymi podmiotami wpływa przede wszystkim niewielki kapitał zakładowy, który są zobowiązani wnieść wspólnicy. Ponadto spółkę z o.o. założyć może niemal każdy w dowolnym celu prawnie dopuszczalnym.

Ogromnym atutem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest jej osobowość prawna oraz fakt, iż w przypadku jej zadłużenia należności regulowane będą wyłącznie z mienia spółki. Prywatny majątek wspólników nie zostanie obarczony żadnymi konsekwencjami.

Decydując się na kupno spółki z o.o. warto przeanalizować zakup spółki stażowej, czyli jednostki, której rejestracja odbyła się pewien czas temu. W przypadku początkującego przedsiębiorcy bardzo korzystne okażą się podmioty dwuletnie, ponieważ staż ten dostatecznie wpłynie na wiarygodność jednostki przez co zostanie ona obdarzona większym zaufaniem w otoczeniu biznesowym, zyska możliwości na zdobycie dotacji i kredytów, jednak jej cena będzie przystępna dla potencjalnego właściciela.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych. Zachęcamy do kontaktu w celu zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty już dziś.