Sprzedaż 2 letnich spółek

Zakup gotowej spółki to doskonałe narzędzie do szybkiego otworzenia własnej firmy. Decydując się na taki podmiot otrzymujesz spółkę w pełni przygotowaną do natychmiastowego rozpoczęcia działalności na rynku. Twój jedyny obowiązek stanowi złożenie podpisu na jej umowie.
Aktualnie bardzo popularna stała się sprzedaż 2 letnich spółek. Są to gotowe spółki zarejestrowane 2 lata temu. Czas ich biernej aktywności (spółki te przez dany okres czasu nie prowadziły działalności gospodarczej) gwarantuje im określony staż. Jego zalety są ogromne zwłaszcza podczas stawiania pierwszych kroków w wielkim świecie biznesu.
Przede wszystkim podnosi wiarygodność danej jednostki. Ma to wpływ na zwiększenie grona odbiorców, ale także potęguje zdolność kredytową spółki. Tym samym ma ona ogromne szanse na pozyskanie pożyczek bankowych, ale również dotacji unijnych oraz innych form wsparcia finansowego.
Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek stażowych, w tym także dwuletnich. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy szybki i skuteczny start.