Sprzedaż rocznej spółki z o.o.

Jeżeli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą, to z pewnością wiesz, że nie jest to takie proste. Szczególnie jeśli postanowisz zająć się tym samodzielnie. Rejestracja spółki z o.o. dla wielu okazuje się prawdziwym utrapieniem. Właśnie dlatego oferujemy Ci rozwiązanie jakim jest sprzedaż gotowych spółek.

W naszej ofercie znaleźć można bardzo zróżnicowane działalności gospodarcze. Posiadamy spółki z nawet rocznym stażem. Jeśli jednak nie zależy Ci na długim stażu, to być może do gustu przypadnie Ci któraś z nowo założonych firm. Ceny nie są wysokie, a komfort ogromny! Żadne formalności nie pozostają na Twojej głowie. Wszystkim zajęli się nasi specjaliści. Przygotowali oni niezbędne dokumenty oraz pozyskali koncesje i zezwolenia.

Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest czas oczekiwania. Dzięki współpracy z naszą firmą, własny biznes będziesz mógł prowadzić po około 2 dniach. Zapewniamy, że spółki są czyste i wolne od zadłużeń, a nasi pracownicy zrobią wszystko, byś odczuł jak największą wygodę współpracy.