Sprzedaż spółek z kontem bankowym

Gotowe spółki to oferta dla przedsiębiorców, którzy chcieliby szybko i sprawnie podjąć się prowadzenie działalności gospodarczej. Ponieważ kupują oni już istniejące przedsiębiorstwo, nie muszą przeprowadzać jego rejestracji. Omijają w ten sposób trudności wiązane z tym procesem oraz oszczędzają czas. To powoduje, że jest to dla nich szczególnie opłacalne.

Zakup gotowej spółki pozwala na szybkie rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Spółki, które są oferowane na sprzedaż zazwyczaj posiadają kompletną dokumentację, mają nadane numery NIP, REGON, KRS często też VAT i VAT-UE. Gotowe firmy posiadają szeroki zakres PKD, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie działalności w wielu dziedzinach. Niektóre firmy oferujące gotowe spółki na sprzedaż posiadają w swojej ofercie także spółki z otwartym rachunkiem bankowym.

Jesteś zainteresowany zakupem gotowej spółki? Skontaktuj się z nami. W swojej ofercie posiadamy zarówno spółki nowe jak te posiadające staż – kilkumiesięczny oraz kilkuletni.