Sprzedaż spółek z o.o. Białystok

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej. Jest ona chętnie wybierana przez osoby mieszkające w Białymstoku. Niestety tradycyjna rejestracja działalności w tej formie jest długotrwałym i skomplikowanym procesem, przez co niektórzy rezygnują z założenia takiej spółki. W sytuacji, gdy założenie spółki z o.o. sprawia problemy dobrym rozwiązaniem jest zakup gotowego podmiotu.

Sprzedaż spółek z o.o. zdarza się coraz częściej. Największą popularnością wśród przedsiębiorców cieszą się czyste spółki z o.o., których zakup jest całkowicie bezpieczny. Gotowe spółki oferowane na sprzedaż posiadają numery, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oraz kompletną dokumentację. Istnieje możliwość kupna spółki nowej lub stażowej.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą spółek z ograniczoną odpowiedniością w Białymstoku oraz innych miastach w Polsce. Oferujemy na sprzedaż czyste spółki, które są gotowe do prowadzenia działalności. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane!