Sprzedaż spółek z o.o. cudzoziemcom

W dzisiejszych czasach łatwo zaobserwować coraz częstsze zainteresowanie zakupem spółki w Polsce przez obcokrajowców. Warunki do prowadzenia własnej firmy w naszym kraju poprawiły się, rynek się rozwinął i z upływem czasu wzrosło zapotrzebowanie na usługi z wielu sektorów gospodarki, dlatego też zaczynające działalność spółki mają spore szanse na osiągnięcie sukcesu.

Cudzoziemcy niezależnie od kraju pochodzenia mogą prowadzić w Polsce firmę w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Nasza firma ma dla swoich Klientów szeroką bazę gotowych, czystych spółek, które zostały przez nas założone jednak nie prowadziły działalności. W naszej ofercie znaleźć można spółki świeże – z krótkim stażem oraz takie z dłuższym stażem. Spółki stażowe mają większe szanse na pozyskanie kredytu, dofinansowania lub zainteresowania ze strony inwestorów czy Klientów.

Wszystkich zainteresowanych zakupem czystej spółki z o.o., bez żadnych zobowiązań czy zadłużeń oraz z kompletem dokumentów zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na nurtujące pytania i wyjaśnimy wszelkie kwestie związane z tematem zakupu gotowej spółki.