Sprzedaż spółek z o.o. Gdańsk

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to popularna forma działalności gospodarczej w Gdańsku. Prowadzenie takiej spółki posiada wiele korzyści, niestety tradycyjna rejestracja spółki jest procesem skomplikowanym i długotrwałym. Dobrym rozwiązaniem jest zakup gotowego do prowadzenia działalności podmiotu.

Na zakup spółki z o.o. decyduje się spora część przedsiębiorców. Jest to wygodne rozwiązanie, gdyż transakcja zakupu oraz formalności z nią związane trwają maksymalnie 2- 3 dni. Przedsiębiorca musi wybrać się jedynie na spotkanie do notariusza, gdzie dokonane zostanie zbycie udziałów spółki.

Nasz firma również oferuje sprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w Gdańsku. Spółki z naszej oferty posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane numery NIP, REGON, KRS. Na życzenie Klienta zgłaszamy spółki do rejestru VAT. Oferujemy na sprzedaż spółki z czystą historią gospodarczą nowe i stażowe – kilkumiesięczne oraz kilkuletnie. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane nasza ofertą do kontaktu!