Sprzedaż spółek z o.o. Katowice

Otwarcie własnej działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Katowicach to cel niejednej osoby mieszkającej w województwie śląskim. Prowadzenie spółki z o.o. posiada wiele korzyści. Jedną z nich jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania firmy. Osoby, które chcą otworzyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością mogą kupić gotowy do podjęcia działalności podmiot.

Nasza firma oferuje sprzedaż czystych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmioty, które oferujemy nigdy nie prowadziły działalności, dzięki czemu posiadają idealnie czystą historię gospodarczą. Cały proces zakupu spółki trwa maksymalnie kilka dni.

Oferowane przez nas spółki z o.o. posiadają komplet dokumentów. Mają też nadane numery NIP, REGON, KRS. Na życzenie Klienta zgłaszamy spółki do VAT. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane kupnem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w naszym biurze. Przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz odpowiemy na każde pytanie.