Sprzedaż spółek z o.o. kujawsko-pomorskie

Na polskim rynku pojawiają się coraz częściej gotowe podmioty gospodarcze utworzone w celu dalszej sprzedaży, aby odciążyć Klienta od obowiązku sporządzania niezbędnych dokumentów i oczekiwania na wpisy do rejestrów.

Zgłaszając się do firmy zewnętrznej, która świadczy usługę w postaci sprzedaży spółek dokonujemy zakupu, który zajmuje w większości przypadków od 1-2 dni. Przedsiębiorstwo jest w pełni ukształtowane prawnie, wolne od zobowiązań czy zadłużeń, posiada prowadzoną dokumentację oraz deklarację, prestiżową lokalizację oraz niezbędne numery rejestracyjne NIP i REGON.

Przedsiębiorca, który ubiega się o dotację lub dofinansowanie spełnić musi szereg warunków formalnych, które nie są łatwe do spełnienia jeżeli samodzielnie osoba zamierza założyć firmę.

Ważne jest jednak, aby przed zakupem sprawdzić, czy podmioty zewnętrzne, które oferują korzystną transakcję faktycznie posiadają spółki bez żadnych zobowiązań – najczęściej taka sytuacja może zdarzyć się, jeżeli usługę świadczy osoba prywatna nie zajmująca się tym zawodowo.