Sprzedaż spółek z o.o. łódzkie

Czy chcesz rozpocząć prowadzenie działalności, ale nie wiesz która z możliwości będzie korzystniejsza – rejestracja firmy od podstaw czy zakup gotowego podmiotu gospodarczego?

Gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są w pełni zarejestrowanymi podmiotami, wyposażonymi we wszystkie niezbędne numery, posiadające szeroki zakres PKD, opłacony kapitał zakładowy, wybrany zarząd oraz prestiżową lokalizację np. w centrum miasta.

Tak przygotowane przedsiębiorstwo zostaje tzw. „uśpione”, a więc nie prowadzi żadnego rodzaju działalności, ani nie nawiązuje umów, tylko czeka na potencjalnego kupca, aby w ciągu jednego dnia rozpocząć pierwsze czynności na rynku.

Nabywca może bez długiego oczekiwania na wpisy do rejestrów, wypełniania formalności i obowiązkowych wizyt w urzędach nabyć biznes i od tej samej chwili występować w obrocie gospodarczym.

Zakup gotowej spółki jest w pełni bezpiecznym i legalnym rozwiązaniem, które posiada gwarancję statusu w postaci oświadczenia notarialnego składanego podczas transakcji