Sprzedaż spółek z o.o. Szczecin

Prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo korzystne. Spółką z o.o. posiada wiele zalet. Na otwarcie firmy w tej formie decydują się także mieszkańcy Szczecina.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona w sposób tradycyjny w urzędzie lub w sposób uproszczony przez Internet. Niejeden przedsiębiorca decyduje się jednak na zakup gotowego podmiotu, gdyż wiąże się to z ograniczoną liczbą formalności oraz wygodą. Zakup spółki z o.o trwa maksymalnie kilka dni. Warto wiedzieć, że zakup czystej spółki, która nigdy nie prowadziła działalności jest całkowicie bezpieczny.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oferowane na sprzedaż posiadają wszystkie dokumenty oraz mają nadane numery NIP, REGON, KRS, a często także VAT i VAT UE. W Szczecinie istnieje możliwość kupna spółki nowej bądź spółki stażowe. Spółki stażowe są chętniej wybierane przez osoby, które zamierzają starać się o finansowanie działalności tj. o kredyt bankowy lub dotację.