Sprzedaż spółek z o.o. wielkopolskie

Chcesz rozpocząć prowadzenie firmy? Założenie podmiotu gospodarczego może być w tym przypadku dobrym pomysłem, ale jeszcze lepszą decyzją jest zakup istniejącego przedsiębiorstwa.

Zamiast tracenia czasu na czasochłonnym zakładaniu jednostki gospodarczej można w ciągu 1 – 2 dni dokonać zakupu gotowej spółki wyposażonej w niezbędne numery rejestracyjne NIP i REGON.

W wielu miastach Polski kancelarie prawne, a także osoby prywatne oferują sprzedaż przedsiębiorstw, które zostały założone w celu dalszej sprzedaży. Transakcja polega na przekazaniu sprzedawcy określonej sumy pieniędzy, a następnie podpisaniu umowy i przekazaniu nabywcy dokumentacji niezbędnej do prawidłowego prowadzenia firmy.

Analizując zalety tej usługi można dostrzec, że zarówno pod względem finansowym, jak i prawnym jest to bezpieczne, wygodne i tańsze rozwiązanie, niż tradycyjne założenie przedsiębiorstwa.

Osoby, które decydują się na kupno gotowej spółki chcą również uniknąć możliwości popełnienia błędów w wypełnianiu dokumentów lub dopasowywania odpowiednich kodów PKD.