Sprzedaż spółek z o.o. Wrocław

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona przez osoby fizyczne lub przez osoby prawne. Coraz częściej zdarza się jednak, że przedsiębiorcy decydują się na zakup gotowego podmiotu. Sprzedaż spółek z o.o. we Wrocławiu oferowana jest przez naszą firmę. Posiadamy w swojej ofercie spółki, które nigdy nie prowadziły działalności, dzięki czemu posiadają idealnie czystą historię.

Zakup spółki z o.o. oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie kilka dni. Po tym czasie spółką jest gotowa do działania na rynku. Przedsiębiorca może dokonać zakupu spółki nowej lub spółki stażowej. Spółki oferowane na sprzedaż posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane numery, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy.

Prowadzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością we Wrocławiu jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy. Wspólnicy w spółce z o.o. posiadają ograniczoną odpowiedzialność za jej zobowiązania, co jest jednym z powodów popularności tej formy prawnej.