Sprzedaż spółek z o.o. z 2012 roku z Krakowa

Sprzedaż spółek z o.o. z 2012 roku rozpoczęła się! To dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą to doskonała wiadomość! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gotowa spółka z o.o. jest sposobem, dzięki któremu każdy przedsiębiorca może szybko i wygodnie rozpocząć własną działalność gospodarczą. Wszelkimi procedurami rejestracyjnymi gotowych spółek z o.o. zajęli się już nasi specjaliści. Spółka posiada potrzebne numery identyfikacyjne (NIP, REGON, KRS) oraz ewentualnie zgłoszenie do VAT.

Gotowa spółka z o.o. może posiadać również staż. Jeżeli została zarejestrowana w 2012 roku, kupujący ją przedsiębiorcy będą mogli zarządzać spółką 4 letnią. Taki staż jest szczególnie przydatny przedsiębiorcom, którzy zamierzają ubiegać się o kredyt czy pożyczkę na prowadzenie działalności.

Nabycie gotowej spółki z o.o. z 2012 roku jest także sposobem, by podnieś prestiż rozpoczynanej działalności gospodarczej. Spółka z o.o. z długoletnim stażem jest rozwiązaniem, gdy zaczyna się działalność! Wszystkich chętnych do zakupu stażowej spółki z o.o. z 2012 roku zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.