Sprzedaż spółek z o.o. z 2019

Decyzja o założeniu firmy to często kluczowa decyzja w życiu człowieka, która może raz na zawsze zmienić jego życie. Własna firma to szansa na wyższe zarobki, możliwość samorealizacji, robienia tego, co się kocha, a także elastyczny czas pracy. Nie można jednak zapomnieć, że to także potrzeba większego zaangażowania oraz ciężka praca.

Formalności związane z założeniem firmy w Polsce są bardzo, bardzo skomplikowane. Przez trudności związane z rejestracją spółek wielu potencjalnych przedsiębiorców porzuca swoje pomysły i kontynuuje pracę na etacie.

Tymczasem warto być świadomym, że formalności rejestracyjne można niemal całkowicie pominąć decydując się na kupno gotowej spółki. Gotowa spółka przeszła już pełną rejestrację w związku z czym jest przygotowana by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Formalności związane z jej przejęciem ograniczają się do złożenia podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.

Nowe, gotowe spółki z 2019 roku na sprzedaż oferuje nasza firma. Zadzwoń i dowiedz się, jak wiele możesz zyskać korzystając z naszej oferty.