Sprzedaż spółek z o.o. zarejestrowanych w 2017

Jako, że spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są obecnie jedną z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce coraz częściej pojawiają się ogłoszenia oferujące sprzedaż gotowych spółek z o.o..

Zakup gotowej spółki to dobra opcja dla osób, które w szybkim czasie chcą rozpocząć prowadzenie własnego biznesu nie przechodząc przy tym przez uciążliwy proces rejestracji. Spółki posiadają kompletną dokumentację oraz nie są zadłużone. Nie posiadają żadnej historii operacji gospodarczych, gdyż nigdy nie prowadziły działalności. Zakup spółki oraz wszystkie formalności z tym związane trwają maksymalnie kilka dni.

Na rynku istnieje wiele firm oferujących sprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. My również w swojej ofercie posiadamy gotowe, czyste spółki na sprzedaż. Nasze spółki posiadają idealnie czystą historię oraz nie są zadłużone, co potwierdzone jest notarialnie. Oferujemy spółki nowe, kilkumiesięczne oraz kilkuletnie. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z nami.