Sprzedaż spółki 2019

Sprzedaż spółki 2019 to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i bezpiecznie rozpocząć prowadzenie działalności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najchętniej wybierane narzędzie do prowadzenia działalności na rynku. Na tak wielkie zainteresowanie tą jednostką wpływa kilka czynników. Jest to jednak przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, niewielki kapitał zakładowy wymagany do jej założenia, a także fakt, że spółka ta może być utworzona przez niemal każdego w dowolnym, prawnie dopuszczalnym celu.

Zasadniczą wadą spółki z o.o. jest jej rejestracja, która jest długa i skomplikowana. Wiąże się z koniecznością uzupełnienia licznych dokumentów i złożenia ich w wymaganych instytucjach. Formalności te sprawiają, że założenie danej jednostki może zająć nawet kilka miesięcy.

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom oferujemy sprzedaż spółek z 2019 roku. Zapewniamy nowe, czyste spółki pozwalające rozpocząć aktywność na rynku już w przeciągu jednej doby. Koniecznie zadzwoń i poznaj szczegóły.