Sprzedaż spółki cudzoziemiec

Osoby z zagranicy decydujące się na otworzenie działalności gospodarczej na terenie Polski zazwyczaj postanawiają kupić gotową spółkę. Dlaczego? Tradycyjna rejestracja spółki zajmuje kilka tygodni. Ponadto wymaga wypełnienia ogromnej ilości formalności takich, jak uzupełnienie należytych wniosków i złożenie ich do należytych instytucji. Co więcej, ogromnym utrudnieniem jest też fakt, że na terenie naszego państwa językiem urzędowym jest język polski, którym nie włada zbyt duża ilość cudzoziemców.

Kupując gotową spółkę w pełni ograniczasz niedogodności związane z tradycyjną rejestracją, gdyż otrzymasz na własność podmiot, który przeszedł już pełną rejestrację, a więc dysponuje kapitałem zakładowym, umową spółki, jak również numerami NIP, KRS i REGON. Obowiązki potencjalnego przedsiębiorcy ograniczają się do minimum, czyli do złożenia podpisu na umowie spółki.

Nasza firma oferuje gotowe spółki na sprzedaż dla obcokrajowców. Oferujemy nowe podmioty, których zakup to gwarancja szybkiego i bezpiecznego startu. Zainteresowany? Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już dziś.