Sprzedaż spółki Gorzów Wielkopolski

Przedsiębiorstwa, które zostały założone w celu dalszej odsprzedaży można zakupić legalnie zarówno od kancelarii prawnych, jak i osób fizycznych. Usługa sprzedaży podmiotów gospodarczych polega na przekazaniu nabywcy na podstawie umowy praw do jednostki gospodarczej.

Spółkę nabyć może każdy, kto posiada odpowiednie środki finansowe – w ciągu jednego dnia nabywca otrzymuje podmiot gospodarczy bez obowiązku przechodzenia przez cały proces formalności i oczekiwania na wpisy do rejestrów.

W większości przypadków firmy zewnętrzne oprócz sporządzania niezbędnej dokumentacji do przeprowadzenia procesu sprzedaży oferują również możliwość dokonania zmian we wpisie w Krajowym Rejestrze Sądowym, przygotowanie i złożenie deklaracji podatkowej oraz sporządzanie pełnomocnictw, dzięki czemu kupujący podczas współpracy z firmą zewnętrzną jest zwolniony z wszelkich czynności.

Podsumowując, sprzedaż gotowych spółek jest ułatwieniem dla każdej osoby, która chce rozpocząć przygodę z firmą, ale nie chce tracić czasu na procedury i wpisy do rejestrów.