Sprzedaż spółki z o.o. 2015

Jak dotąd spółki z ograniczoną odpowiedzialnością były i są jedną z najchętniej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej. Spowodowane jest to głównie ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania spółki, które ograniczają się jedynie do wysokości kapitału zakładowego. Dodatkowym atutem jest możliwość uniknięcia składek ZUS. Warunkiem jest jednak fakt, by spółka posiadała co najmniej dwóch wspólników.

Nasza firma oferuje Ci sprzedaż spółki z o.o. 2015. Zakup gotowego podmiotu umożliwi Ci praktycznie natychmiastowe podjęcie aktywnej działalności rynkowej i brak konieczności przechodzenia przez proces rejestracyjny. W ofercie posiadamy zarówno spółki czyste jak i spółki z tak zwanym stażem (historią). Spółka czysta nie posiada historii gospodarczej i jest wolna od jakichkolwiek zobowiązań. Dodatkowo gwarantujemy, że w naszej ofercie “sprzedaż spółki z o.o. 2015”, wszystkie spółki są wolne od zadłużeń finansowych, co dla bezpieczeństwa klientów potwierdzone jest notarialnie.

Skontaktuj się z nami w celu poznania większej liczby szczegółów i nawiązania współpracy. Dołącz do szerokiego grona zaufanych klientów i ciesz się z możliwości jakie daje prowadzenie własnej firmy.