Sprzedaż spółki z oo

Sprzedaż spółki z o. o. cieszy się dużą popularnością, a być może kiedyś stanie się popularniejsze niż samodzielne zakładanie działalności gospodarczej. Największy wpływ na tą sytuację ma trudny oraz czasochłonny proces rejestracyjny spółek handlowych.

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością chociaż jest bardzo dobrym rozwiązaniem, wiąże się z obowiązkiem spełnienia wielu wymogów. Należy między innymi sporządzić umowę, zebrać kapitał oraz dokonać rejestracji w KRS. Zadania te choć wydawać się mogą proste, wcale takie nie są. Uniknięcie tych wszystkich procedur jest możliwe, wystarczy zakupić już gotową spółkę.

Dlaczego jeszcze zakup spółki z o. o. jest jeszcze tak dobrym rozwiązaniem? Kupując gotową spółkę nie trzeba samodzielnie zajmować się zakładaniem spółki, a poza tym umożliwia znacznie szybsze rozpoczęcie działalności gospodarczej. Zakładanie spółki trwa kilka tygodni czasem krócej. Sam zakup spółki to zaledwie kilka dni. Różnica jest duża, a korzyści płynące z tego wyboru również znaczne. Dlatego wszyscy, którzy chcieliby skorzystać z możliwości zakupu gotowej spółki, powinni się skontaktować się z naszą firmą.