Szybkie zakładanie spółek komandytowych

Chcesz prowadzić własna firmę i zdecydowałeś, że odbywało się to będzie w formie spółki komandytowej? Obawiasz się jednak, że nie sprostasz procesowi rejestracji? Spokojnie, nie rezygnuj od razu ze swych marzeń. Oferujemy Ci pomoc w założeniu spółki komandytowej.

Spółka komandytowa jest jedną ze spółek wchodzących w skład spółek osobowych. Jej wspólników podzielić możemy na komandytariuszy i komplementariuszy. Ci pierwsi mają ograniczoną odpowiedzialność względem zobowiązań spółki, natomiast komplementariusze odpowiadają za zobowiązania przedsiębiorstwa bez ograniczeń- całym swoim majątkiem.

Szybkie zakładanie spółek komandytowych to oferta stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którym zależy na czasie. My założymy spółkę za Ciebie, dzięki czemu nie będziesz musiał stresować się, czy dokumenty zostały poprawnie uzupełnione i złożone w odpowiednich terminach. Wybór naszej usługi, da Ci szansę możliwie jak najszybszego zarabiania własnych pieniędzy. Skontaktuj się ze specjalistami i podejmij z nami współpracę.