Szybkie zakładanie spółek z o.o. komandytowych

Każdemu zakładającemu własną działalność gospodarczą zależy na tym, by móc jak najszybciej zająć się prowadzeniem swojej działalności. W tym celu procedury rejestracyjne powinny trwać bardzo krótko, ale niestety rzadko kiedy jest to możliwe. Co więc można począć, by znaleźć najlepsze rozwiązanie?

By szybko założyć spółkę warto skorzystać z usług rejestracyjnych spółek lub zakupić gotową spółkę z o.o.. Co jednak zrobić by szybko założyć dwie spółki, które tworzą dobrze znane połączenie – spółkę z o.o. komandytową? Tu rozwiązaniem może być skorzystanie z dwóch usług naszej firmy – z zakupu gotowej spółki z o.o. oraz z usługi rejestracji spółki komandytowej.

Zakupując spółkę z o.o. i zmieniając jej dane wystarczy tylko ustanowić nowe dane przedsiębiorstwa i wspólników. Zajmie to około 2-3 dni i można prowadzić działalność. Równocześnie należy zacząć rejestrować spółkę komandytową, ustanawiając spółkę z o.o. jej komplementariuszem, a jej właścicieli komandytariuszami. Proces ten nie powinien być długi, być może zajmie około kilku dni.

Szybkie zakładanie spółek z o.o. komandytowych może być możliwe z pomocą naszej firmy!