Usługa doradcza: założenie spółki

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie, ale założenie spółki też nie jest proste. Podczas założenia dokonuje się kluczowych czynności, mających skutki w przyszłości. Przykładem jest sporządzanie i podpisanie umowy spółki. Postanowienia tam zawarte określają działalność spółki oraz sposób jej funkcjonowania.

Zakładanie spółki to także rejestracja, która bezpośrednio wiąże się z wypełnieniem masy formalności. Wypełnienie choćby wniosku i formularzy potrzebnych do rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym, niesie ze sobą ryzyko popełnienia błędów, które mogą opóźnić proces rejestracji. Nowo powstałą spółkę należy zgłosić w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Urzędzie Statystycznym, Urzędzie Skarbowym. Spółka musi także zostać ogłoszona w monitorze Sądowym i Gospodarczym.

Nasza firma oferuje przedsiębiorcom usługi doradcze w zakresie zakładania spółki. Specjaliści odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i doradzą korzystne rozwiązania. Zachęcamy do poznania szczegółów oferty i podjęcia współpracy.