Usługa rejestracji spółki w 24 godziny

Rejestracja spółki nie jest szybkim procesem. Wie o tym każdy przedsiębiorca, który musiał się samodzielnie uporać z tym zadaniem. O popełnienie błędu nie trudno, ale jego skutki mogą mieć kluczowe znaczenie w kwestii działalności naszego przedsiębiorstwa. Przykładowo, gdy dokumentacja potrzebna do rejestracji zostanie błędnie wypełniona, cały proces rejestracji zostanie automatycznie wydłużony, a my zaczniemy się stopniowo zniechęcać do prowadzenia własnej firmy.

Spółkę zarejestrować można na dwa sposoby:
– sposób tradycyjny- wiąże się on z koniecznością wypełniania dużej ilości dokumentacji oraz z przysłowiowym chodzeniem od urzędu do urzędu.
– sposób elektroniczny- możliwy dzięki trybowi S24. Poprzez jego wybór, działalność gospodarcza może zostać zarejestrowana już po 1 dniu. Jedyne co trzeba zrobić to, zarejestrować się w przeznaczonym do tego celu serwisie, wypełnić odpowiednie formularze oraz wpłacić kapitał zakładowy.

Usługa rejestracji spółki w 24 godziny wzbudziła Twoje zainteresowanie? Masz jakieś pytania? Zapytaj naszych konsultantów. Zachęcamy do kontaktu z fachowcami w celu rozwiania wszelkich wątpliwości.