Zakładanie spółek Rzeszów

Chcesz poprowadzić firmę w Rzeszowie? Nie marnuj czasu na formalności związane z samodzielną rejestracją i kup gotową spółkę.

Zakładanie spółek Rzeszów to jedna ze specjalizacji naszej firmy. Oferujemy gotowe spółki, przygotowane by natychmiast poprowadzić pod sobą firmę, a więc dysponujące kapitałem zakładowym, umową, a także numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Nasze podmioty zostały zarejestrowane w Rzeszowie, dzięki temu to właśnie Rzeszów będzie stanowił siedzibę firmy. Prestiżowa lokalizacja znacznie podnosi wiarygodność danej instytucji. Zwiększa to zaufanie jakim będzie obdarzona spółka w otoczeniu biznesowym.

W ofercie naszej firmy dostępne są zarówno spółki nowe, jak i stażowe. Gwarantujemy jednak, iż żaden z naszych podmiotów nie prowadził nigdy działalności gospodarczej, a więc dysponuje całkowicie czystą historią gospodarczą. Jest to niezwykle istotne, gdyż niweluje ryzyko przejęcia na własność spółki z ukrytymi zadłużeniami.