Zakładanie spółek z o.o. 2017

Założenie firmy w 2017 roku to idealny pomysł dla tych, którzy nie zdecydowali się na to wcześniej. Własna działalność gospodarcza to dla wielu osób możliwość poprawy własnej sytuacji finansowej oraz chęć rozwoju.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są popularne wśród przedsiębiorców w Polsce. Ich prowadzenie niesie ze sobą wiele korzyści. W przypadku niepowodzenia firmy wspólnicy ponoszą ograniczoną odpowiedzialność za jej zobowiązania. Założenie spółki z o.o. jest procesem czasochłonnym. Konieczne jest aby przedsiębiorca w pełni skoncentrował się na rejestracji firmy. Jest ona skomplikowana i ważne jest aby nie popełnić żadnego błędu w dokumentach rejestracyjnych. Cały proces może trwać kilka tygodni.

Przedsiębiorca ma możliwość wyboru formy rejestracji spółki. Może to zrobić w sposób tradycyjny lub przez internet. Istnieje także opcja zlecenia rejestracji firmie zajmującej się tym lub zakup czystej spółki, który trwa znacznie krócej. W razie pytań odnoście zakładania firmy zachęcamy do kontaktu. Zachęcamy do rejestracji spółek w roku 2016, ponieważ od przyszłego roku wprowadzone mają zostać znaczące zmiany w rejestracji spółek.