Zakładanie spółek z o.o. w systemie s24

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są popularną formą prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Dzięki temu, że ich prowadzenie niesie ze sobą wiele korzyści, są chętnie wybierane przez przedsiębiorców.

Tradycyjna rejestracja spółki z o.o. może dla niektórych wydawać się procesem skomplikowanym. Zachęcamy do korzystania z systemu S24. Pozwala on na założenie firmy przez Internet. Rejestracja spółki w online przebiega bardzo szybko. Trwa jedynie jeden dzień natomiast wybierając tradycyjną formę rejestracji firmy trzeba liczyć się z dłuższym czasem.

Zakładanie spółek z o.o. w systemie S24 możliwe jest od 2012 roku. Jest to dużym ułatwieniem dla wielu przedsiębiorców. Pozwala w szybkim czasie zarejestrować działalność bez zbędnych formalności i stania w urzędowych kolejkach.

Jeśli jesteś zainteresowany rejestracja spółki z o.o. przez Internet, ale wydaje Ci się że nie podołasz temu zadaniu zgłoś się do nas. Rejestrujemy dla naszych Klientów spółki w systemie S24. Pomagamy w sporządzaniu umowy spółki, doborze odpowiedniego PKD oraz rejestrujemy spółki w instytucjach finansowych.