Zakładanie spółki 2017

Procedury rejestracji podmiotów gospodarczych w 2017 roku w zasadzie się nie zmienią, zmienią się natomiast zasady zgłaszania założonych podmiotów do rejestru VAT. Od nowego roku wszystkie złożone wnioski będą skrupulatnie weryfikowane, a część z nich niestety spotka się z odmową.

Pomimo, iż nie wszystkie planowane zmiany nie zostały jeszcze zatwierdzone i sformalizowane, wszystkich którzy planują rozpoczęcie prowadzenie firmy w nowym roku, zachęca się do przeprowadzenia procesu rejestracji jeszcze w roku 2016 roku, przed zaostrzeniem przepisów.

Oczywiście nadanie numeru VAT w 2017 nie będzie procesem niemożliwym, będzie jednak trwało o wiele dłużej, chyba że skorzysta się z oferty wyspecjalizowanej firmy oferującej pomoc w przeprowadzaniu rejestracji spółek. Warto rozważyć to rozwiązanie nim samodzielnie podejmie się próbę założenia spółki.

Jeśli są Państwo zainteresowani powierzeniem rejestracji spółki profesjonalnej firmie pomagającej przedsiębiorcom rozpocząć prowadzenie własnej działalności – prosimy o kontakt.