Zakładanie spółki w 2018 w Krakowie

Na założenie działalności gospodarczej decyduje się coraz większa ilość przedsiębiorców. W Polsce działalność gospodarcza najczęściej prowadzona jest w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Przedsiębiorcy chcąc pominąć niedogodności związane z rejestracją spółki zazwyczaj zwracają się do kancelarii, które dopełniają za nich wszelkie kwestie formalne. Decydując się na usługi rejestracyjne przedsiębiorcy dodatkowo pragną zyskać prestiżową siedzibę, która znacznie podniesie wiarygodność ich działalności.

Nasza firma oferuje usługi rejestracyjne, a także sprzedaż gotowych spółek. Dysponujemy gotowymi podmiotami gospodarczymi, pod którymi można niemal natychmiast poprowadzić działalność gospodarczą. Jednostka taka wyposażona jest w numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz odpowiednio sporządzoną umowę, której podpisanie będzie jedynym obowiązkiem.

Co ważne, gwarantujemy wyłącznie spółki z czystą historią gospodarczą, bez ukrytych zadłużeń oraz jakichkolwiek innych zobowiązań zarejestrowane w Krakowie.