Zakładanie spółki w 2019 roku

W Polsce z każdym rokiem na rynku pojawia się coraz większa ilość przedsiębiorstw na rynku. Ludzie liczą bowiem, że w ten sposób uda im się lepiej zarobić, a jednocześnie spełniać swoją pasję oraz pracować w dogodnym dla siebie czasie.

Samodzielne zarejestrowanie spółki wiąże się z koniecznością sprostania licznym formalnościom, których dopełnienie niestety jest bardzo czaso- i pracochłonne. Na formalności te składa się uzupełnienie wielu wniosków i formularzy i złożenie ich do wymaganych instytucji. Przez obowiązki te procedura ta może zajmować od kilku tygodni do nawet paru miesięcy.

Zakładanie spółki można skrócić kupując spółkę, czyli jednostkę w pełni przygotowaną do poprowadzenia pod sobą działalności na rynku. Kupując spółkę jej właścicielami możemy stać się już w zaledwie jedną dobę. Wystarczy zorganizowanie jednego spotkania u notariusza, na którym należy podpisać wcześniej przygotowaną umowę spółki.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. Oferujemy sprzedaż zupełnie nowych spółek z zupełnie czystą historią gospodarczą. Zapraszamy do kontaktu w celu zaznajomienia się ze szczegółami.