Zakładanie spółki z o.o. dla cudzoziemców

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością stanowi idealne narzędzie do poprowadzenia pod sobą firmy, zwłaszcza w przypadku cudzoziemców, gdyż do jej utworzenia uprawnieni są wszyscy obcokrajowcy niezależnie od kraju ich pochodzenia.

Spółka z o.o. przede wszystkim wymaga niewielkiego kapitału zakładowego, co jest niezwykle istotne w momencie, gdy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z biznesem. Zakup spółki z o.o. gwarantuje również bezpieczeństwo prywatnemu mieniu wspólników, gdyż wszelkie długi wynikłe z działalności spółki regulowane są wyłącznie z jej własnego majątku.

Niestety rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie zachęcą do jej otworzenia. Trwa kilka tygodni, wymaga odwiedzenia szeregu urzędów oraz złożenia całej masy różnorodnej dokumentacji. Formalności te znacząco uprzykrzają życie rodowitym obywatelom nie wspominając o cudzoziemcach, którzy bardzo często nie władają w sposób płynny językiem polskim.

Idealnym rozwiązaniem dla tych jednostek jest zakup gotowej spółki.

Nasza firma oferuje zakładanie spółki z o.o. dla cudzoziemców. Zapewniamy podmioty w pełni przygotowane do tego, aby poprowadzić pod sobą firmę.