Zakup 12 miesięcznej spółki z o.o.

Dlaczego zakup 12 miesięcznej spółki z o.o. to lepsza opcja niż samodzielna rejestracja? Warto spróbować odpowiedzieć na to pytanie przedstawiając najważniejsze zalety tego rozwiązania i wyjaśniając czym jest gotowa spółka.

Gotowa spółka to przede wszystkim przedsiębiorstwo już zarejestrowane, posiadające kompletną dokumentację rejestracyjną, numery identyfikacyjne (NIP, REGON, KRS) oraz staż. Spółki stażowe są także gotowymi firmami, lecz zarejestrowanymi dużo wcześniej. Nie mają jednak żadnych zobowiązań i ich zakup jest w pełni bezpieczny.

Zakup 12 miesięcznej spółki z o.o. to dobry wybór dla nowych przedsiębiorców, gdyż dają one możliwość rozpoczęcia biznesu już w rocznym przedsiębiorstwie. To niejednokrotnie może pomóc w pozyskaniu dofinansowania czy kredytu. Posiadany przez spółkę staż poprawia wizerunek firmy, czyniąc ją prestiżową i atrakcyjniejszą do nawiązania współpracy gospodarczej.

Zakup 12 miesięcznej spółki z o.o. to dobre rozwiązanie. By z niego skorzystać należy skontaktować się z naszymi specjalistami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.