Zakup dwuletniej spółki

Prowadzenie działalności lub jej rozpoczęcie nie tylko wymaga czasu i pracy, lecz także nakładów finansowych. Często aby je zdobyć trzeba postarać się o uzyskanie kredytu. Podczas tego pod uwagę oprócz biznesplanu oraz stanu finansowego będzie brany staż spółki. Im będzie on dłuższy, tym bardziej banki będą przychylne do podjęcia decyzji o przyznaniu kredytu.

Jeżeli pragniemy pozyskać kredyt na działalność to warto zastanowić się na zakupem spółki z dwuletnim stażem. Spółka taka nie tylko przeszła już wszystkie procedury rejestracyjne, które umożliwiają jej prowadzenie działalności, ale ma także już staż co stanowi jej duży atut. Poza stażem, który może ułatwić pozyskanie środków na działalność przedsiębiorstwa, gotowe spółki dają szanse na znacznie szybsze rozpoczęcie działalności gospodarczej. To ma też wpływ na możliwość znacznie szybszego wypracowywania zysków, a także szybszą spłatę ewentualnego kredytu.

Zakup dwuletniej spółki stanowi więc korzystną ofertę. Wszyscy, którzy chcą kupić gotową spółkę zapraszamy do kontaktu z nami.