Zakup istniejącej spółki z o.o.

Wybór spółek jako form prowadzenia działalności gospodarczej jest najczęstszy wśród ludzi rozpoczynających własny biznes. Jedną z najatrakcyjniejszych spółek jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jej cechy takie jak ograniczona odpowiedzialność wspólników oraz niskie koszty założenia stanowią o coraz częstym ich wyborze.

Zakładanie nie wszystkich spółek należy do szybkich i łatwych zadań. Takim zadaniem jest na ogół proces rejestracji spółki z o.o. Sporządzenie umowy w formie aktu notarialnego, poprawne wykonanie wniosków rejestracyjnych i ich złożenie we właściwych jednostkach to najważniejsze zadania z jakimi przyjdzie się zmierzyć zakładającemu spółkę z o.o.

Alternatywą dla osób mierzących się z zakładaniem spółki z o.o jest zakup gotowej spółki. Nabycie takiego przedsiębiorstwa następuje przez zakup wszystkich udziałów w firmie oraz zmianę danych. Spółki przeznaczone na sprzedaż posiadają wszelkie dokumenty, aby móc prowadzić działalność gospodarczą. Chętnych do nabycia spółki z o.o., zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.