Zakup rocznej spółki kapitałowej

Spółki kapitałowe są prawną formą prowadzenia działalności gospodarczej, najczęściej wykorzystywaną przez duże korporacje.
Wyróżniamy ich dwa podstawowe rodzaje, a mianowicie spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjną.
Ten rodzaj kierowania działalnością skierowany jest głównie na majątek, to znaczy, że jej najważniejszym elementem jest kapitał.

Spółka kapitałowa zobowiązana jest do przestrzegania prawa handlowego z momentem wpisania do Krajowego Rejestru Sądowego.
Wybierając tę formę prowadzenia działalności gospodarczej można zdecydować się na zakup gotowego już podmiotu z określonym stażem, ponieważ zakup chociażby rocznej spółki kapitałowej niesie ze sobą szereg korzyści. Po pierwsze, pozwala zaoszczędzić wiele czasu, który należałoby spędzić w kolejkach do urzędów oraz nerwów związanych z wszelkimi formalnościami i biurokracjom.
Podmiot, który został zarejestrowany rok wcześniej posiada wszystkie konieczne numery, wpisy, konto bankowe, kapitał zakładowy.
Dodatkowo staż zwiększa jego zdolności kredytowe, a także wiarygodność w oczach zarówno instytucji jak i poszczególnych klientów.

Jeżeli chcesz kupić spółkę, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę.