Zakup rocznej spółki

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą czystych spółek. W swojej ofercie posiadamy wiele różnych przedsiębiorstw przeznaczonych do kupna, by każdy z Klientów znalazł coś dla siebie. Jeżeli nie wiesz dokładnie jakiej spółki poszukujesz, wystarczy skontaktować się z naszym biurem. Nasi specjaliści chętnie Ci doradzą.

Dlaczego tak wiele osób kupuje gotowe firmy zamiast samodzielnie je zakładać? Wszystko zależy oczywiście od Twoich preferencji, lecz jeśli zależy Ci by wszystko potoczyło się jak najszybciej, to właśnie to gwarantują Ci gotowe przedsiębiorstwa. Kupno spółki trwa nie dłużej niż 3 dni. Nasi pracownicy dzięki swojemu doświadczeniu potrafią dokonać transakcji z Klientem nawet w jedną dobę!

Rozwiązanie to pomoże Ci również uniknąć wielu formalności. Załatwiliśmy już za Ciebie czynności takie jak między innymi rejestracja w KRS oraz pozyskanie wszystkich potrzebnych numerów. Możesz więc mieć pewność, że wszystko przebiegło pomyślnie, a po drodze nie popełniony został żaden błąd.

Skontaktuj się z naszą firmą jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gotowej spółki nowej, bądź z rocznym stażem. Chętnie także odpowiemy na każde Twoje pytanie.