Zakup spółki 2017

Własna firma to dobry sposób na zarabianie pieniędzy. Jednak nie każdemu chce się przechodzić przez cały proces rejestracji przedsiębiorstwa. Może on okazać się bardzo skomplikowany i długotrwały. Dobrym pomysłem jest więc zakup spółki.

Gotowe spółki stają się coraz popularniejsze, gdyż jest to bardzo wygodny i szybki sposób na posiadanie własnej działalności. Gotowa firma jest całkowicie wolna od zobowiązań – nie posiada żadnych zaległości finansowych, jak i nigdy nie była na niej prowadzona działalność gospodarcza. W ofertach dostępne są spółki kilkuletnie, kilkumiesięczne lub te niedawno założone. Spółka ze stażem jest szczególnie polecana dla osób, które chciałyby starać się o kredyt lub dotację. Banki lepiej postrzegają przedsiębiorstwa działające na rynku już od jakiegoś czasu. Transakcja kupna przebiega w ekspresowym tempie – w kilka dni możesz zostać właścicielem przedsiębiorstwa.

Zakup spółki jest idealnym wyborem dla Ciebie jeśli w krótkim czasie chcesz zacząć prowadzić własną działalność. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się z naszą ofertą.