Zakup spółki czy sie oplaca

Wiele osób pyta nas o to czy zakup spółki jest dla początkującego przedsiębiorcy opłacalną inwestycją. Jak najbardziej tak.

Kupując spółkę ograniczasz niedogodności związane z tradycyjną rejestracją do minimum jakie stanowi złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Tym samym jednostkę taką możesz nabyć w zaledwie jeden dzień, a nie kilka tygodni jak podczas tradycyjnej rejestracji. Przez czas ten możesz już prowadzić działalność, a więc szybciej zaczniesz generować zysk.

Gotowa spółka jest podmiotem przygotowanym do tego by natychmiast móc rozpocząć aktywność na rynku, co oznacza, że dysponuje numerami potwierdzającymi wpisy do poszczególnych urzędów, czyli NIP, KRS i REGON. Jest też wyposażona w kapitał zakładowy oraz komplet niezbędnych akt i dokumentów.

Nasza firma oferuje sprzedaż czystych spółek. Nasze jednostki nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą firmy dzięki czemu ich nabycie zapewnia pewny, szybki i bezpieczny start. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.