Zakup spółki półrocznej

Najpopularniejszymi formami prawnymi przedsiębiorstw są spółki, a największą pośród nich wybieranych jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Cieszy się ona dużą popularnością głównie ze względu na ograniczoną odpowiedzialność wspólników i stosunkowo niskie, jak na taką formę prawną koszty założenia.

Niestety spółka z o.o. potrafi mieć wady, a jedną z nich jest proces rejestracji spółki. Jest on dosyć trudny i skomplikowany, dlatego wiele osób nie radzi sobie z nim i korzysta z pomocnych rozwiązań, takich jak gotowe spółki.

Gotowe spółki z o.o. są dobrym rozwiązaniem, aby zmniejszyć uciążliwość zakładania spółek. Jednak poza tym oferują coś jeszcze, a tym czymś jest staż, jaki może zyskać firma. Wystarczy kupić półroczną spółkę i można zacząć prowadzić działalność w ciągu kilku dni, posiadając już półroczny staż. Staż gotowych spółek może wynosić od kilku miesięcy do nawet kilku lat.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem gotowej spółki z o.o. z 12 miesięcznym stażem, zapraszamy do kontaktu z nami.