Zakup spółki w Polsce przez obcokrajowców

Tradycyjna rejestracja spółki to czasochłonny proces, który dla wielu osób jest problematyczny. Dla osób spoza Polski, które chciałyby otworzyć własną firmę w naszym kraju lepszym rozwiązaniem niż rejestracja jest zakup gotowej spółki.

W ostatnim czasie kupno spółek jest bardzo popularne. Zakup spółki pozwala na szybsze rozpoczęcie prowadzenia działalności. Oferowane spółki są całkowicie czyste, gotowe do natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Spółki posiadają numery NIP, REGON, KRS, a często także VAT i VAT UE. Spółki nie posiadają zadłużeń, gdyż nigdy nie prowadziły działalności.

Zakup spółki przez obcokrajowca oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie kilka dni, dlatego warto zdecydować się na ten krok.

Oferujemy gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zarówno nowe, jak i stażowe na sprzedaż. Swoją ofertę kierujemy do osób z całej Polski oraz do obcokrajowców. Zakup spółki w naszej firmie jest całkowicie bezpieczny. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane!