Zakup spółki z 2016

Gotowe spółki to coraz częstszej wybierana alternatywa dla samodzielnej rejestracji działalności gospodarczej. Zakupujący takie przedsiębiorstwo nie musi dbać o przeprowadzanie rejestracji takiej spółki. Wystarczy tylko, że po zakupie dokona zmiany danych spółki w KRS. 
 
Nasza firma oferuje różne rodzaje spółek. Najbardziej jednak polecamy spółki założone w 2016 roku. Nie mają one historii gospodarczej, tak więc nie mają również żadnych zobowiązań. Spółki te często określa się jaki czyste spółki.  
 
Zakup spółek z 2016 roku zapewnia przedsiębiorcom łatwość w rozpoczynaniu swojej działalności. Nie muszą oni martwić się o rejestrację spółki. Wystarczy tylko, że podpisze się umowę zakupu spółki. Procedura ta trwa tylko kilka dni, co stanowi kolejną zaletę zakupu gotowej spółki. Po zakupie jedyne co pozostaje do wykonania to aktualizacja danych w KRS, w czym również pomagają eksperci z naszej firmy
 
Dowiedz się więcej o naszych usługach i skorzystaj nich! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.