Zakup spółki z o.o.w Polsce przez cudzoziemców

Polskie prawo daje cudzoziemcom wiele możliwości w zakresie zakładania firm w formie spółek kapitałowych. Największą popularnością co do rodzaju spółek nabywanych przez cudzoziemców cieszy się spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zakup spółki odbywa się w Kancelarii Notarialnej. Wymagane jest, aby wszyscy nowi wspólnicy (osoby nabywające udziały) byli obecni na spotkaniu. W przypadku, gdy któryś ze wspólników nie ma możliwości przyjechać na spotkanie może on delegować na nie swojego pełnomocnika. Należy pamiętać, iż pełnomocnictwo musi być poświadczone podpisem Notariusza i przetłumaczone na język polski (niejednokrotnie wymagana jest także klauzula Apostille).

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą spółek, pomagając na każdym etapie oraz instruując Klientów udzielając im wielu cennych porad. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego otwieramy się na potrzeby Klientów oraz chętnie dostosujemy naszą ofertę do indywidualnych wymagań jakie zostaną nam przedstawione. Sprzedajemy wyłącznie, nowe czyste spółki, które nie prowadziły działalności, dlatego są bezpiecznymi podmiotami, bez żadnych ukrytych zadłużeń i zobowiązań.