Założenie sp z o.o. 2016

Nowy rok 2016  to nowe szanse dla wielu osób. Jedną z takich szans może być założenie własnej działalności gospodarczej. Gdy podejmie się decyzję o tym, że zakłada się własną firmę, pojawią się wiele pytać i dylematów. Przykładem może być wybór formy prawnej dla przedsiębiorstwa.  
 
O lat najlepszą formą są spółki z o.o. Mogą być one prowadzone przez kilku przedsiębiorców lub jednego. Mają też wspólną cechę, która w dużej mierze przesądza o wyborze tej spółki. Jest to ograniczona odpowiedzialność majątkowa wspólników do wysokości wniesionych do spółki wkładów. Dzięki tej zalecie prowadzenie działalności jest bezpieczne, gdyż prywatny majątek wspólników pozostaje nienaruszalny. 
 
Założenie spółki z o.o. jest bardzo dobrym wyborem. Należy jednak wcześniej przeprowadzić dosyć trudny proces jej rejestracji w KRS, nim zacznie się prowadzić działalność. Może to zniechęcać do zakładania tej formy spółki, lecz nie warto z niej rezygnować. Zamiast martwić się przeprowadzaniem rejestracji spółki, warto skontaktować się z naszymi ekspertami, którzy pomogą w rejestracji spółki z o.o. 
 
Zainteresowanych nas ofertą zapraszamy do kontaktu